Tenisové sústredenie 2017

Tenisová škola Advantage organizuje v auguste 2017 v poradí už 5. ročník tenisového sústredenia. Ako každý rok si hráči absolvujú množstvo športových - najmä tenisových, plaveckých a kondičných aktivít. Pre tento rok sme vzhľadom na pozitívne skúsenosti opäť zvolili športcentrum Ekoma v blízkosti mesta Zvolen. Zariadenie je umiestnené mimo intravilánu mesta v krásnej prírode. Pre športové vyžitie sú k dispozícii 3 tenisové kurty, plážový volejbal, minifutbal, všešportová hala, bowlingová herňa, stolný tenis a biliard. Na vyplnenie voľného času a pasívneho odpočinku je k dispozícii sauna, masáže, vonkajší bazén, bicykle a prírodný šach.

Fotky z minuloročného sústredenia nájdete aj na našej stránke na Facebooku :-)

Sústredenie je organizované primárne pre turnajových hráčov tenisovej školy Advantage a to v počte 16 hráčov vo veku od 9 do 18 rokov.

Dátum: 6.-11.8.2017

Miesto: Športcentrum Ekoma (webstránka tu)

Kapacita: 16 hráčov

Vedúci sústredenia: Mgr. Michal Ulický

Podporný tím: 2 tréneri + 1 animátor

Cena: 239 eur/os. (záloha 100€ pre záväznú účasť).

Cena zahŕňa: ubytovanie na 5 nocí, strava 3x denne, pitný režim, tenisové tréningy, vstup do bazéna, wifi, fitness a množstvo spoločenských aktivít.

Cena nezahŕňa: doprava, poistenie.

Ako sa dostať do športcentra Ekoma? Mapu nájdete tu.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 907 563 997, mailom na tenis@advantage-ts.sk alebo vyplnením formulára pod textom.

Späť

Novinky

Všetky novinky