Tenisová škola Advantage

Naša škola vznikla v roku 2013. Momentálne sa venujeme výchove cca 70 hráčov, najmä detí, ktoré nás reprezentujú v domácich, no už aj v zahraničných turnajoch a súťažiach družstiev. Okrem tenisových tréningov organizujeme aj letné tábory, sústredenia, či výlety. Advantage je tenisová škola, ktorej cieľom je stať sa symbolom spojenia tenisu so zábavou. V príjemnej atmosfére sa snažíme vytvoriť domáce prostredie pre nádejných mladých tenistov, ako aj pre zanietených hráčov všetkých vekových kategórií a úrovní hry.

Každý tréning je prispôsobený potrebám jednotlivca, pričom sa zameriavame na zlepšenie fyzických, technických a tiež taktických dispozícií hráčov. Tréningový proces vedú licencovaní a navyše obľúbení tréneri s niekoľkoročnými skúsenosťami, ktorí sú alebo v minulosti boli aktívnymi hráčmi. Príďte sa presvedčiť sami na skúšobnú hodinu, ktorá je samozrejme zdarma.

Chcete, aby sa Vaše dieťa naučilo hrať tenis? Chcete začať s tenisom Vy? Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky na +421 907 563 997, mailom na tenis@advantage-ts.sk alebo vyplnením formulára pod textom.

Späť

Novinky

Všetky novinky
banner tenis-shop