Tréningy pre dospelých

  • Pre začiatočníkov aj pokročilých

  • Skúsení certifikovaní tréneri

  • Individuálne aj skupinové tréningy

  • Osobný prístup

  • 4:1 maximálny pomer hráč:tréner

Tenisová škola Advantage Vám ponúka možnosť aktívneho strávenia voľného času kedykoľvek počas dňa. Našou snahou je odtrhnúť Vás od každodenných starostí a presvedčiť, že niekedy je v uponáhľanej dobe lepšie nezastať a užívať si radosť z pohybu po tenisovom kurte ;-)

Tréningy poskytujeme pre akúkoľvek úroveň hry jednotlivca od výuky začiatočníkov až po výkonnostných hráčov. Tréningy sú sústredené na zdokonaľovanie techniky úderov, riešenie herných situácií, či samotnej taktiky hry.

Sparing

Poskytneme Vám protihráča/trénera, ktorý bude zodpovedať približne Vašej úrovni hry. Cena za 1 hodinu je 20 eur (bez prenájmu kurtu). Na želanie vieme zabezpečiť aj prenájom kurtu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lekcie tenisu poskytujeme kedykoľvek počas dňa, teda ráno, na obed i večer. Stačí si vybrať čas, ktorý Vám najviac vyhovuje a kontaktovať nás na telefónnom čísle +421 907 563 997, mailom na tenis@advantage-ts.sk alebo vyplnením formulára pod textom.

Tešíme sa na Vás :-)

 

Späť

Novinky

Všetky novinky
banner tenis-shop